Антоніо Лукіч

режисер, сценарист
​​Поділитися:

Особиста інформація

  • Ім'я: Антоніо Лукіч
  • Дата народження: 25, груд. 1992
  • Проживання: Україна
Посилання:

Біографія

Народився 1992 року в Ужгороді. В 2015 закінчив КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого (майстерня Володимира ОСЕЛЕДЧИКА). Його перша робота — документальна короткометражка «Риби озера Байкал» (2014, Приз за найкращий документальний фільм на фестивалі CineRail, Париж) — зворушлива історія про те, як літнє подружжя з нашого Закарпаття їде провідати родичів у російське Забайкалля.

Наступний фільм — «Хто підставив Кіма Кузіна?» (2015) — стилізована під документалістику короткометражна фантасмагорія про такого собі Кіма Кузіна, якого радянська влада призначила бути 4-мільярдною дитиною, народженою на Землі. «У Манчестері йшов дощ» (2016, Приз на найкращий короткометражний фільм на Одеському фестивалі) — трагікомедія про незграбного героя (Андрій Лідаговський), настільки ж смішного, настільки й неприлаштованого в житті.

По суті, всі ці три фільми виглядають як наближення до «Моїх думок...», які в свою чергу, безумовно, увійдуть в історію національного кіна. І вже цього цілком досить для ґрунтовної розмови з їхнім автором.

Пошук