Олексій Горбунов

актор, музикант
​​Поділитися:

Особиста інформація

  • Ім'я: Олексій Горбунов
  • Дата народження: 29, жовт. 1961
  • Проживання: Україна
Посилання:

Біографія

Радянський і український актор театру та кіно. Заслужений артист УРСР (1991), Народний артист України (2016).

Олексій Сергійович Горбунов народився 29 жовтня 1961 року в Києві. Дитинство пройшло на масиві Русанівка. У 1978 році, відразу після закінчення школи не зміг вступити до Київського Театрального інституту імені Карпенка-Карого, оскільки не був комсомольцем. У 1978—1979 роках працював у театрі імені Лесі Українки монтувальником, підсобним робітником у костюмерному цеху. У театрі завдяки Аді Роговцевій познайомився з її чоловіком — актором і педагогом Костянтином Степанковим.

1984 року закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого (курс Костянтина Степанкова). У своєму першому фільмі «Вантаж без маркування» Олексій почав зніматися в день вручення диплома.

1984—1995 — актор театру-студії кіноактора кіностудії ім. Довженка. 1985—1987 служив у Радянської армії. У 1990-х працював приватним таксистом через кризу на кіностудії Довженка. Повернутися до зйомок у кіно допоміг режисер Володимир Попков, запросивши на роль блазня Шико в багатосерійний телефільм «Графиня де Монсоро».

Працював у театрі-студії кіноактора, в приватному Камерному театрі М. Нестантінера та Київському театрі російської драми ім. Лесі Українки. Вів на українському ТБ програми «Нічний будильник» (1998) і «Чудо-люди» (2008). Грав у антрепризних постановках Олега Меньшикова Театральне товариство 814. Зіграв одну з ролей у серіалі «Гвардія».

Іноді з'являєтся у видео Optimus Gang з хлопцями блогерами із YouTube.

Організатор і ведучий двох дискотек «Джанкой» і «Джуманджі» в Києві. Працював діджеєм на київських радіостанціях «Континент», «Ностальжи». Олексій є солістом гурту «Грусть пилота».

3 грудня 2014 року, під час російсько-української війни відмовився від участі в усіх російських фільмах. Згодом пан Горбунов заявив, що не розглядатиме можливості роботи в Росії до закінчення війни.

Фільмографія

Останні трейлери та відео

Пошук