Михайло Костров

режисер
​​Поділитися:

Особиста інформація

  • Ім'я: Михайло Костров
  • Дата народження: 12, бер. 1972
  • Проживання: Україна
Посилання:

Біографія

Режисер кіно і телебачення, тренер, викладач акторської майстерності та режисури. Народився в Києві в 1972 році. У 1995 році вступив до студії театру імпровізації «Чорний квадрат», де почав вчитися акторській майстерності і режисури під керівництвом Анатолія Нейолова та Олександра Токарчука.

Потім, вирішивши підвищити професійний рівень, виїхав за океан, закінчив факультет кінорежисури в Ryerson University (Toronto, Canada). Навчався акторської майстерності у Robin Smith в студії при університеті. Кілька років жив і працював режисером, актором і оператором в Канаді. Брав участь в постановках Російського театру Ольги Шведової в Канаді, а також в спектаклях театру при Українському культурному центрі в Торонто.

В якості режисера постійно співпрацює з телеканалами, компаніями «Інтер», «СТБ», «Discovery» і «Technomedia», компаніями «TimeLine» та багатьма іншими.

Паралельно працює як консультант, бізнес-тренер ТОВ «Чорний квадрат», спеціалізуючись на системному консультуванні комерційних компаній і проведенні тренінгів по акторській майстерності як для бізнесу, так і для професійних акторів театру і кіно. У «портфелі» тренера 12 навчальних модулів з різних ігрових і поведінкових дисциплін: ігротехнік, майстерності переговорів, особистої комунікації.

Пошук