Дмитро Сова

актор
​​Поділитися:

Особиста інформація

  • Ім'я: Дмитро Сова
  • Дата народження: 09, лип. 1983
  • Проживання: Україна
Посилання:

Біографія

Народився 9 липня 1983 року у місті Прилуки Чернігівської області. В його родині не було професійних артистів. Батько, Павло Петрович Сова, та мати, Наталія Григорівна, мають технічну освіту, були гарними спортсменами. Однак в домі завжди панувала творча атмосфера: батько у вільний час пише вірші, гуморески, поеми; мати - створює кулінарні шедеври; бабуся Дмитра гарно співала, а дідусь мав неабиякий талант спілкування - завжди був душею компанії.

В дитинстві Дмитро разом зі старшим братом Петром Совою займався в дитячому музичному театрі під керівництвом Тетяни Михайлівни Погребняк. Закінчивши школу #14 в 2000 році, він вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, де навчався в майстерні Бориса Петровича Ставицького та Тараса Володимировича Денисенко.

Одразу після ВУЗу став актором театру «Вільна сцена» - експериментальної студійної сцени під керівництвом Дмитра Богомазова. З 2005 року почав зніматися в кіно. Дебют актора - роль в серіалі «Сестри по крові».

Дмитро Сова знявся в більше ніж 70 стрічках: «Я з тобою», «За законами воєнного часу», «Офіцерські дружини», «Острів непотрібних людей», «Гречанка», «Сувенір з Одеси», «Село на мільйон», «Папараці», «Катерина», «Свати-3», «Свій чужий син», «Покоївка», «Секрет майя», «Фото на недобру згадку», «Мереживо долі» та інших. Також він зіграв в історичній драмі Януша Заорського «Польська сибіріада».

Актор має численні роботи з дубляжу українською та російською мовами. Зокрема, кіноперсонажі актора Джейка Джилленгола (англ. Jake Gyllenhaal) в дубльованому перекладі на українську розмовляють саме голосом Дмитра Сови.

З березня 2017 року Дмитра Сову можна побачити у виставі за мотивами бестселера Гаріка Корогодського «Як витратити мільйон, якого немає» режисера Ігоря Тихомирова.

Дмитро займався кікбоксингом та боксом, захоплюється верховою їздою, вейкбордингом та катанням на роликових ковзанах.
Для фільму "Секрет майя" актор виконав пісню, що увійшла до саундтреку фільму.
Актор виступав в ролі каскадера в фільмі «Тарас Бульба».

Фільмографія

Останні трейлери та відео

Пошук