Костянтин Лінартович

Актор, режисер
​​Поділитися:

Особиста інформація

  • Ім'я: Костянтин Лінартович
  • Дата народження: 18, груд. 1951
  • Проживання: Україна
Посилання:

Біографія

Костянтин Костянтинович Лінартович — український актор театру та кіно, режисер дубляжу, театральний діяч, режисер муніципального театру «Київ» з 2008 року.

Костянтин Лінартович народився в селі Тернувате Миколаївського району Миколаївської області. У 14 років вступив до Київського Суворовського військового училища, яке не закінчив а вступив до культурно-освітнього училища на диригента, яке також не закінчив. Навчався у Одеському морехідному училищі, проте покинув навчання. Працював у селищі Ольшанське електриком на заводі.

Під час служби у Чехословаччині Костянтин Лінартович вирішив стати актором. Демобілізувавшись вступає у Київський державний інститут театрального мистецтва. На другому курсі одружився. Після закінчення навчання, три роки працював актором Сімферопольського російського драматичного театру ім. Горького.

З 1979 року актор Київського Молодого театру. У 1990 році залишивши Молодіжний театр, Костянтин Лінартович, художній керівник-директор, організував свою трупу з одинадцяти чоловік, яку назвав — театр «Дзвін».

На основі драматичного театру «Дзвін» було створено Центральний Театр Збройних Сил України, який очолив та був режисером Костянтин Лінартович.

З 2008 року режисер муніципального театру «Київ». Знімається у кіно. Режисер українського дубляжу студії «Postmodern».

Фільмографія

Пошук