Бойовики

Люксембург, Люксембург (2023)

Комедія | 110 хв.
Рейтинг:
0/10
0

Інформація про фільм

Історія фільму

Українська трагікомедія українського режисера Антоніо Лукіча знята кінокомпанією ForeFilms 2022 року. За сценарієм основні події відбуваються в 1998 році. Два брати-близнюки після довгих поневірянь та спорів зустрічаються в далекому Люксембурзі з рідним батьком, який покинув їх ще у дитинстві.

Уперше фільм буде демонструватися у вересні 2022 року на Венеційському кінофестивалі в конкурсній програмі «Orizzonti», де представляють нові тенденції в розвитку кінематографа. Фільм вийде в український кінопрокат наприкінці 2022 року.

Сюжет
Про свого батька два брати-близнюки дізналися вже у дорослому віці. Це важкий період незалежності України кінця 1990-х років. З дитинства їх виховувала мати. Розуміючи, що батько помирає в Люксембурзі Коля вирішив поїхати до нього. Протилежний за характером Василь вважає, що відвідувати батька, якого вони фактично не знають, це зайве. Тому він всіляко намагається перешкодити брату поїхати в далеку країну. Постійні проблеми та перепони ще більше закалили Колю. І він ще більше утвердився на думці таки їхати. Поступово до цієї думки прийшов й Василь. від так, обидва брати вирушили на зустріч з батьком. Однак, подорож до батька, якого вже госпіталізували до лікарні, не виправдала сподівання братів.

У ролях
Учасники гурту «Курган і Agregat» — брати Раміл та Аміл Насірови.

Раміл — Василь, український поліцейський
Аміл — Микола, водій маршрутки

Виробництво
На початку жовтня 2020 року Рада з державної підтримки кінематографії оголосила фільм одним із переможців 14-го конкурсного відбору кінопроєктів Державного агентства України з питань кіно. Бюджет фільму склав 28,5 млн грн. замість заявлених 42,3 млн. Держава профінансувала близько 20 млн грн. Решту бюджету залучив продакшн ForeFilms Володимира Яценка й Анни Соболевської.

Робота над фільмом тривала протягом травня-липня 2021 року. Зйомки тривали 54 знімальних днів. Головними локаціями спочатку стали міста Лубни на Полтавщині, Київ та держава Люксембург.

​​Поділитися:

Трейлери та відео

Люксембург, Люксембург. Офіційний трейлер. Фільм 2023

Комедія

Рекомендовані фільми

Пошук