Бойовики

Віддана (2020)

Драма, Історичний | 110 хв.
Рейтинг:
0/10
0

Інформація про фільм

Історія фільму

«Віддана» — український повнометражний фільм, знятий за мотивами роману «Фелікс Австрія» української письменниці Софії Андрухович. Події фільму розгортаються у XIX столітті в австрійському Станіславові. У головних ролях — Маріанна Янушевич, Олеся Романова та Роман Луцький.

Гасло фільму: Кожен отримує те, що хоче. Кожен має таку любов, якої прагне.

В український широкий прокат прем'єра стрічки запланована на 16 січня 2020 року.

Трьох основних персонажів зіграли:
Маріанна Янушевич — Стефанія Чорненько;
Олеся Романова — Адель Сколик;
Роман Луцький — Петро Сколик.

Початково фільм планувався як спільний українсько-польський проєкт, а режисером мав стати поляк Пйотр Домалевський; тоді планувалося що бюджет стрічки буде 2 млн євро. Проте у заявці виробником на патріотичний пітчинг в Мінкульт у 2018 році країною виробником було вказано лише Україну.

У 2018 році фільм став одним із переможців конкурсу Міністерства культури України з надання державної підтримки фільмам патріотичного спрямування. Загальний кошторис фільму склав ₴60 млн, з них частка Мінкульту склала ₴25 млн.

Виробником художнього повнометражного фільму «Віддана» стала кіностудія Film.UA, яка придбала права на екранізацію роману-першоджерела Софії Андрухович у січні 2017 року.

У березні 2019 року стало відомо, що фільм матиме відмінну від книги назву «Віддана».

Образи акторів створювала відома художниця з костюмів Леся Патока. Для стрічки було пошито понад 150 костюмів та зібрано понад 300 різноманітних образів жителів кінця ХІХ-го початку ХХ-го століть.

Зйомки фільму «Віддана» розпочалися у квітні 2019. У павільйоні №2 кіностудії Film.UA для фільму були збудовані декорації старовинного маєтку у якому мешкає родина Сколиків. Саме в цих декораціях відбувались зйомки майже усіх інтер’єрних сцен фільму. Для зйомок фільму у Ніжиловичах під Києвом на чотирьох гектарах землі відтворили справжнє місто, Івано-Франківськ зразка початку 20 сторіччя. Десятки будинків, лавок, міські установи та центральна площа, а ще ринок з торговельними лотками, шкільне подвір’я, єврейський квартал, та вілла Сколиків. Також під час знімального процесу було залучено локації у Києві, Чернівцях та Білій Церкві.

Сцену у театрі за участю прими-балерини Катерини Кухар та 300 акторів масових сцен знімали з 30 квітня до 2 травня у Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської. Загалом до всього знімального процесу було залучено 34 актори та понад 500 акторів масових сцен.

Зйомки тривали 30 днів й завершились у червні 2019 року.

Компанія Postmodern Digital була відповідальною за пост-продакшен стрічки.

Композитором фільму став музикант Євген Філатов. Першим саундтреком до фільму стала композицію «Човен» гурту «Один в каное», яка дебютував разом з першим тизером, в новому аранжуванні написаному Філатовим.

12 грудня 2019 був презентований другий саундтрек та відеокліп «Вільна» у виконанні Тіни Кароль та Юлії Саніної (солістка гурту «The Hardkiss»).

Вихід стрічки у прокат планується на 16 січня 2020 року; дистриб'ютор — Вольга Україна.

Перший постер фільму «Віддана» був опублікований у квітні 2018 року, його авторкою стала ілюстраторка Світлана Дорошева. Розробляючи постер Дорошева надихалася стилем модерн і плакатами чеського художника Альфонса Мухи. Крім головних персонажів Стефанії та Аделі на постері можна побачити кахлі, якими прикрашали печі на Галичині, і знакові місця Івано-Франківська — будинок «Сокола» та віллу Луцького.

28 березня 2019 року вийшов перший тизер до фільму.

​​Поділитися:

Трейлери та відео

Віддана. Офіційний трейлер (прем’єра фільму 16.01.2020)

Драма, Історичний

Тіна Кароль & Юлія Саніна – Вільна (офіційний саундтрек фільму «Віддана»)

Віддана. Backstage Історія (прем’єра фільму 16.01.2020)

Backstage кліпу на пісню «Вільна» | Офіційний саундтрек фільму «Віддана»

Віддана. Backstage Епоха (прем'єра фільму 16.01.2020)

Рекомендовані фільми

Пошук